PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36639}

Pan i władca: Na krańcu świata

Master and Commander: The Far Side of the World
7,2 47 270
ocen
7,2 10 1 47270
6,6 8
ocen krytyków
Pan i władca: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Pan i władca: Na krańcu świata

Co zwróciło moją uwagę, to głupie teksty, bohaterowie wyjaśniają trochę akcję, postać kapitana nie wiem czy ma taka byc czy to akcja historyczna, sam film jest bardziej przygodowy niż historyczny, bo historycznie to tak trochę pisanie historii na nowo dla popowego głupiego amerykańskiego odbiorcy kiedy napoleon wygrał na lądzie wszystko co się dało to kurcze amerykanie robią film, że wygrali jedną czy dwie bitwy na morzu przy ameryce połudiowej, śmieszne i dziwne, żałosne bo to się rzuca momentami w oczy

ocenił(a) film na 7
Bonus

straszne

Bonus

Zanim zaczniesz się udzielać na forach i wygłaszać swoje mądrości naucz się pisać z sensem zeby można było zrozumieć twoje wypociny .

ocenił(a) film na 5
Bonus

No cóż mogę napisać !? - amerykański, przygodowy film, który można obejrzeć - 5/10 !!!

Bonus

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale film jest świetnie zagrany, oddaje genialnie realia historyczne oraz posiada wspaniałe zdjęcia, scenografię i w ogóle klimat.
P.S. Piszesz, ze to zakłamana historia, a sam w ogóle nie masz pojęcia o historii tego okresu. To nie jest o statku amerykańskim. To statek BRYTYJSKI. Poza tym USA nie brały udziału w wojnach napoleońskich. Miały w tym czasie wojnę z Brytyjczykami, którzy po raz kolejny chcieli odzyskać stracone kolonie. Tak więc piszesz bzdury, że jest proamerykański, skoro Brytania była wtedy wrogiem USA, a to Brytyjczycy są głównymi bohaterami filmu.

ocenił(a) film na 8
Bonus

Akurat ,,znawco" historii, tak jak kolega wyżej napisał, film jest o statku brytyjskim. I może Napoleon do 1811 zazwyczaj wygrywał na lądzie ale na morzu przewagę mieli Brytole, dlatego nie mogąc zdobyć Wysp, zarządził on blokadę morską. Chociaż po co to tłumaczyć osobie, która myśli, że Amerykanie walczyli z Napoleonem a nazwa Trafalgar to pewnie dla niej nazwa afrykańskiej choroby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones