PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36639}

Pan i władca: Na krańcu świata

Master and Commander: The Far Side of the World
7,2 47 270
ocen
7,2 10 1 47270
6,6 8
ocen krytyków
Pan i władca: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Pan i władca: Na krańcu świata

Zatem wszystko inne było tak nudne, że niegodne zapamiętania.

ocenił(a) film na 5

Jestem po obejrzeniu tego filmu i stwierdzam że słaby film zawiodłem się

ocenił(a) film na 5
roland_roland

Film nie jest słaby, moim skromnym zdaniem jest naprawdę dobrze wykonany i nie mam nic do zarzucenia temu filmowi. Niestety nie przypadł mi do gustu, tak jak i tobie ale nie można na podstawie tego twierdzić że film jest słaby !!

ocenił(a) film na 5
SzymonQ_1994

Właściwie to źle opisałem słaby ten film nie był na raczej jak tobie nie przypadł do gustu

SzymonQ_1994

Zostań przy filmach akcji bo tu tylko zaniżasz ocenę, a film jest epicko zrobiony. Zresztą widać po nicku, że mam do czynienia z tzw. "gimbazą".

ocenił(a) film na 10

rzecz gustu. Jak dla mnie film wspaniały. Porażająca dbałość o szczegół i klimat doskonale oddaje ducha tamtych czasów. Oglądałem wielokrotnie i jest to mój nr 1 wśród filmów marynistycznych. Poza tym lubię... kiedy czuć, że twórca lubi swoje postaci - a tutaj tak jest :)

Osoby takie jak wy zaniżają ocenę tego filmu. Nie powinniście się brać za oglądanie tego gatunku. Film z genialnymi rolami, odwzorowanymi detalami historycznymi, zdjęciami, scenografią, a przyjdą i zaniżają, bo "się nudzili". Lepiej zostańcie przy filmach jakie oceniacie wysoko.

użytkownik usunięty
KLAssurbanipal

Przekonałeś mnie - można wycofać ocenę danego filmu? Po prostu w ogóle go nie ocenię i koniec bajki.

ocenił(a) film na 5

Widze że nie zamierzałes się kłócić z idiotą(bo bys zszedł na jego poziom), brawa dla Ciebie :)

użytkownik usunięty
SzymonQ_1994

Z idiotą?! Czym użytkownik KLAssurbanipal zasłużył sobie na to miano? Czyżby tym, że jest od ciebie starszy i ma lepszy gust?

użytkownik usunięty

Oceniaj film jak chcesz i nie przejmuj się negatywnymi komentarzami. Uczciwość wobec siebie jest najważniejsza. ;)

Ja filmu dawniej nie doceniałem. Wydawał mi się mocno średni. Ocenę zmieniłem po obejrzeniu go w wersji blu-ray. Rewelacyjne zdjęcia i dźwięk, rezygnacja z animacji komputerowej na rzecz prawdziwych dekoracji, plenerów, statków i bardzo solidna reżyseria. Pod względem warsztatowym film przebija o parę długości "Piratów z Karaibów". Szkoda, że się producentom nie zwrócił.

ocenił(a) film na 9

może po prostu obejrzałeś go jednym okiem...

użytkownik usunięty
gala99

Możliwe, wtedy studiowałem i niektóre filmy obejrzałem z przymrużeniem oka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones